Zróbmy coś razem!


Zastanawiasz się jak w kreatywny sposób dotrzeć do nowej grupy odbiorców? Jak zachęcić ich do skorzystania z Twoich usług i ofert? Pogadaj o tym z nami! 

Internet już od dawna jest podstawowym źródłem informacji, a wiarygodne opinie i relacje osób będących stale w podróży są jak na wagę złota! Przy pomocy obrazu i tekstu pisanego potrafimy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, czyli Twoich potencjalnych klientów. 

Jesteśmy pasjonatami, dlatego wszystko to co tu widzisz robione jest od serca. Szukamy przygód, edukujemy czytelników i dzielimy się naszym doświadczeniem.

Jeśli liczysz na zaangażowanie, wysoką jakość materiałów oraz profesjonalne podejście do tematu, to trafiłeś idealnie! Jesteśmy otwarci na różne możliwości współpracy, a do każdej oferty podchodzimy indywidualnie. 

Napisz do nas: womenofpoland@gmail.com

Co możemy zrobić?

Statystyki w czerwcu 2022

0
Wyświetlenia
0
Odwiedzający
0
Komentarze

Blog Womenofpoland działa od 5 lat, z roku na rok gromadząc coraz większe grono czytelników. Naszym blogiem interesują się głównie osoby szukające inspiracji oraz informacji praktycznych odnośnie podróży. Nie boimy się dalekich wypraw, ani wycieczek typu all inclusive. Dzięki temu docieramy do szerokiego grona odbiorców: zarówno tych podróżujących na własną rękę jak i z biurem podróży. Nasi czytelnicy wiedzą, że mogą liczyć nie tylko na porządną liczbę praktycznych informacji, ale także na najpiękniejsze kadry z podróży. Mieszkaliśmy w Szwecji (Lund), Stanach Zjednoczonych (New Hampshire) i wielokrotnie w Niemczech (Monachium, Lipsk i Frankfurt nad Menem). 

Odwiedziliśmy już 37 państw i ponad 600 miast na 4 różnych kontynentach. Braliśmy udział w programach studenckich tj. Erasmus, Camp America czy MOST. Jesteśmy autorami przewodników Pascala po Malmo (2018), Berlinie i Niemczech (2020). Nasi czytelnicy korzystają z naszych doświadczeń i poleceń, o czym informują nas w komentarzach:

Śliczne dzięki, lubię Cię czytać i zawsze korzystam z Twoich rad… 

Karolina, robisz dobrą robotę. Lubię Cię podglądać na FB, bo zawsze masz coś ciekawego do zaproponowania.

A ja dziś korzystam z Twojego wpisu o Kassel. Dzięki za ułatwienie mi zwiedzania😀😀😀

Każde kliknięcie, like, komentarz czy wejście na bloga to dla nas ogromny zaszczyt, bo dzięki temu wiemy, że nasza praca nie idzie na marne, a my możemy pomóc zaplanować ciekawie czas tysiącom ludzi.

Najbliżej naszemu sercu są Niemcy, w których spędziliśmy mnóstwo czasu, widzieliśmy masę ciekawych miejsc a od 2021 mieszkamy w Hesji. Być może nie ma większego bloga po Polsku o Niemczech w sieci, ale możemy się pochwalić, że udało nam się w tym kraju zobaczyć już 150 miast w 14 krajach związkowych. Prowadzimy nawet Grupę Podróżniczą Po Niemczech. Mamy też ogromną słabość do Grecji (od 2017 regularnie odkrywamy ją skrawek, po skrawku), a naszą ostatnią miłością został Wietnam.

Zaufali Nam!